OGŁOSZENIE

SPZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim ul. Chopina 9, tel. 58 56 294 93 zatrudni w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy Certyfikowanego Specjalistę Psychoterapii Uzależnień lub osobę w trakcie szkolenia  ubiegającą się o otrzymanie certyfikatu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Informacja:

Informacja o rozstrzygnięciu naboru na stanowisko głównego księgowego w SPZOZ CZPiLU w Starogardzie Gd..pdf

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim zaprasza do składania ofert Instytucje Finansowe posiadające uprawnienia do wdrożenia i zawarcia umów o zarządzanie i prowadzenie pracowniczych planów kapitałowych zgodnie z wymogami ustawy z dnia 4 października 2018 roku o pracowniczych planach kapitałowych (Dz. U. z 2020r. poz. 1342 ze zmianami)


Szczegóły w zapytaniu ofertowym.

Pobierz:

FORMULARZ OFERTOWY

oraz

ZAPYTANIE OFERTOWE NA ZARZĄDZANIE I PROWADZENIE PPK DLA PRACOWNIKÓW SPZOZ CZPILU W STAROGARDZIE GDAŃSKIM


WAŻNA INFORMACJA!

Z uwagi na awarię lini telefonicznej z numerem telefonu 585629493 bardzo prosimy dzwonić pod numer telefonu 585627195.

 


Drodzy Państwo!

W związku z koniecznością ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa uwzględniono rekomendacje Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczące czasowego ograniczenia oddziaływań psychoterapeutycznych. W związku z powyższym od dnia 16. 03. 2020 roku zawieszono sesje psychoterapii grupowej oraz działalność oddziału dziennego. W celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz dbałość o komfort psychiczny naszych pacjentów oraz personelu placówki wprowadzono możliwość korzystania z sesji indywidualnych z psychoterapeutami przez dostępne komunikatory np. skype, WhatsApp, Viber itp. lub kontaktu telefonicznego.  Lekarze psychiatrzy udzielają konsultacji telefonicznie natomiast konieczne recepty czy zwolnienia wystawiają w wersji elektronicznej. Bardzo prosimy o rozwagę w podejmowaniu decyzji o osobistym kontakcie z przychodnią osoby chore,
z podwyższoną temperaturą oraz przebywające w minionym tygodniu poza granicami kraju nie będą mogły korzystać

z porad w placówce. Dla przypomnienia podajemy numer kontaktowy do Przychodni tel. 58 56 294 93, 58 56 271 95.